Znany dziennikarz Piotr Olkowicz poza składem redakcji żużlowej Eleven Sports

Znany dziennikarz Piotr Olkowicz poza składem redakcji żużlowej Eleven Sports

Stacja Eleven Sports od pewnego czasu pokazuje w Polsce rozgrywki żużlowe. W piątek, dnia 17 grudnia, szef polskiego oddziału Eleven Sports, a więc Patryk Mirosławski poinformował, że do redakcji kanału dołączy znana Joanna Cedrych. Później okazało się jednak, że w składzie żużlowej redakcji Eleven Sports na nadchodzący sezon 2022 zabrakło miejsca dla Piotra Olkowicza.

Koniec przygody Piotra Olkowicza w Eleven Sports

Rozstanie doświadczonego dziennikarza Piotra Olkowicza ze stacją Eleven Sports przeszło szerokim echem w środowisku sportowym. Nic dziwnego, ponieważ dziennikarz od lat pracował w zawodzie. Brał udział w tworzeniu żużlowych transmisji jeszcze w czasie świetności Platformy Canal+. Miał on okazję komentować m.in. Drużynowy Puchar Świata oraz wiele turniejów Grand Prix.

Kto będzie komentował spotkania spotkania PGE Ekstraligi w sezonie 2022?

Skład redakcji żużlowej Eleven Sports na sezon 2022 i tak zapowiada się dosyć ciekawie. Mecze najprawdopodobniej będą komentować Maciej Markowski, Marcin Kuźbicki, Michał korościel oraz Marcin Musiał. Z kolei w studio zasiądą Anita Mazur,a także Marcelina Rutkowska-Konikiewicz.

Ostatni transfer stacji Eleven Sports, a więc Joanna Cedrych będzie zajmować się pracą w parkingu. Podobnie zresztą jak Tomasz Lorek.

Warto dodać, że stacja Eleven Sports w nadchodzącym sezonie żużlowym będzie pokazywać spotkania PGE Ekstraligi, które będą transmitowane w piątek. Ponadto na antenie kibice będą mogli śledzić również szwedzką Bauhaus-Ligan.