Czy Tomasz Bajerski wróci do Apatora Toruń?

Czy Tomasz Bajerski wróci do Apatora Toruń?

Media sportowe w Polsce bardzo dużo uwagi poświęciły ostatnio Tomaszowi Bajerskiemu. Zapewne wszyscy pamiętają, że trener zrezygnował z posady trenera Apatora Toruń z powodów prywatnych. Problemy życiowe i z partnerką spowodowały, że nie mógł on się w pełni poświęcić piastowanej roli w klubie. Czy teraz wróci do klubu?

Problemy Tomasza Bajerskiego

W ostatnich tygodniach sporo mówiło się o problemach Bajerskiego w życiu prywatnym. Konflikt z partnerką życiową oraz problemy związane z majątkiem spowodowały, że zrezygnował on z funkcji trenera. Z kolei sam klub jak najszybciej chciał odciąć się od wszystkich informacji w tym temacie. Od samego początku mówiło się jednak, że w momencie uporządkowania życia prywatnego przez trenera, to klub z Torunia z chęcią przysiądzie ponownie do rozmów z trenerem.

Oświadczenie trenera Tomasza Bajerskiego

Na łamach „Przeglądu Sportowego” ukazało się oświadczenie trenera Tomasza Bajerskiego. Kluczowym fragmentem tego oświadczenia jest to, że pomiędzy nim a panią Moniką Cymańską zawarto oficjalną ugodę. Oznacza to, że niebawem wielki powrót trenera na ławkę trenerską Apatora Toruń może stać się faktem. Czy jednak na pewno tak będzie? O tym z pewnością dowiemy się w najbliższym czasie, a gdyby tak rzeczywiście się stało, to w mediach pojawi się na ten temat stosowna informacja.