Poznaliśmy drużyny, które zmierzą się w półfinałach play-off eWinner 1. Ligi

Poznaliśmy drużyny, które zmierzą się w półfinałach play-off eWinner 1. Ligi

W niedzielę odbyło się ostatnie spotkanie ćwierćfinałowe w ramach fazy play-off eWinner 1. Ligi. Po rozstrzygnięciu tego meczu poznaliśmy dokładny układ par na półfinałowe spotkania. Ku zaskoczeniu wielu ekspertów już w półfinałach spotkają się dwie mocne drużyny, które były typowane przez wielu fachowców do występu w finale.

Wielki hit w półfinale play-off eWinner 1. Ligi

Runda zasadnicza eWinner 1. Ligi zakończyła się zgodnie z oczekiwaniem wielu ekspertów i kibiców przed rozpoczęciem sezonu. A więc na dwóch pierwszych miejscach w tabeli rundy zasadniczej znalazły się ekipy z Bydgoszczy i Zielonej Góry. I to właśnie Abramczyk Polonia Bydgoszcz oraz Stelmet Falubaz Zielona Góra były typowane do meczu finałowego fazy play-off. Tak się jednak nie stanie, ponieważ obie ekipy spotkają się już w półfinale. Wszystko z powodu tego, że drużyny te przegrały swoje mecze wyjazdowe w poprzedniej rundzie, a świetną formą zachwyciła drużyna Cellfastu Wilki Krosno, która zmierzy się w drugim półfinale z „lucky loserem”, a więc drużyną H. Skrzydlewska Orzeł Łódź.

Kto zatem awansuje do PGE Ekstraligi? O tym dowiemy się już niebawem, gdy rozegrane zostaną półfinałowe mecze play-off, a następnie wielki finał. Warto dodać, że mecze półfinałowe zaplanowano już na piątek, dnia 26 sierpnia, a mecze rewanżowe odbędą się 3 i 4 sierpnia. Teraz polecamy zapoznać się z relacją zeszłorocznego finału play-off eWinner 1. Ligi.

Pary meczów półfinałowych play-off eWinner 1. Ligi:

  1. Cellfast Wilki Krosno – H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
  2. Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Stelmet Falubaz Zielona Góra