Prezentacja nowych zawodników Motoru Lublin. Przywitanie Bartosza Zmarzlika na lotnisku Lublin Airport

Prezentacja nowych zawodników Motoru Lublin. Przywitanie Bartosza Zmarzlika na lotnisku Lublin Airport

W środę, dnia 2 listopada, mniej więcej o godzinie 16:30 rozpoczęła się prezentacja żużlowych zawodników Motoru Lublin. Prezentacja odbyła się na lotnisku Lublin Airport. Jednym z zawodników, którego zaprezentowano podczas tego wydarzenia był Bartosz Zmarzlik. Nie ma co ukrywać, że zawodnika zaprezentowano jak na prawdziwego mistrza przystało.

Nowi zawodnicy Motoru Lublin przywitani na lotnisku Lublin Airport

Do prezentacji nowych zawodników Motoru Lublin doszło w nietypowym stylu. Otóż nowi zawodnicy zostali przywitani na lotnisku Lublin Airport. Całe zdarzenie zostało opisane także na portalu https://lublininfo.pl/. Warto dodać, że kibice doskonale wiedzieli jacy zawodnicy dołączą do ekipy. Wszystko za sprawą tego, że tajemnice odkrył sam prezes klubu, a więc Jakub Kępa. To właśnie on w wywiadzie dla magazynu PGE Ekstraligi w Canal+Sport tuż po zakończeniu finałowego meczu powiedział, że do zespołu dołączy Bartosz Zmarzlik. I to stało się faktem.

Huczne powitanie nowych zawodników Motoru Lublin

Pozostałymi zawodnikami, którzy dołączyli do ekipy z Lublina są Fredrik Lindgren, a także Jack Holder. To właśnie ci zawodnicy są wzmocnieniem ekipy Motoru Lublin. Podczas prezentacji trójki zawodników, największą owację otrzymał oczywiście trzykrotny mistrz świata, a więc Bartosz Zmarzlik. Bez wątpienia właśnie w tym zawodniku kibice pokładają największe nadzieje na przyszły sezon. Ma on być pewnym dostarczycielem punktów, aby skutecznie powalczyć o sukces w DMP. Warto dodać, że kibice równie pięknie i hucznie powitali także dwóch pozostałych zawodników zaprezentowanych podczas tego wydarzenia – Fredrika Lindgrena oraz Jacka Holdera.