Vaclav Milik uspokaja kibiców i zaznacza, że Cellfast WIlki Krosno pokażą swoją moc podczas meczów ligowych

Vaclav Milik uspokaja kibiców i zaznacza, że Cellfast WIlki Krosno pokażą swoją moc podczas meczów ligowych

Drużyna Cellfast Wilki Krosno z pewnością meczów sparingowych nie może zaliczyć do udanych. Porażka w obydwu spotkaniach – z drużyną z Częstochowy i Rybnika – wprowadziła nieco niepokoju wśród kibiców ekipy z Krosna. O formę drużyny nie martwi się jeden z liderów zespołu, a więc Vaclav Milik. Jego zdaniem kibice powinni być spokojni, ponieważ ekipa jest dobrze przygotowana i szczyt formy pokażą w meczach ligowych.

Dwa mecze sparingowe drużyny Cellfast Wilki Krosno

Podczas okresu przygotowawczego drużyna z Krosna objechała jedynie dwa mecze sparingowe. Dwie porażki spowodowały, że wśród ekspertów i kibiców pojawiły się głosy, że drużyna jest w niemałej rozsypce i może mieć problem w nadchodzącym sezonie eWinner 1. Lidze. Wszystkich uspokaja jednak m.in. Vaclav Milik, który zaznaczył, że podczas sparingów wszyscy zawodnicy testowali sprzęt i po prostu sprawdzali różne ustawienia i konfiguracje.

Wyjazd do Gdańska w pierwszym meczu ligowym

Warto dodać, że początek sezonu dla drużyny Cellfast Wilki Krosno będzie miał miejsce w Gdańsku. Tak więc od meczu wyjazdowego rozpoczną zmagania w lidze podopieczni Ireneusza Kwiecińskiego oraz Michała Finfy. Czy słowa Vaclava Milika okażą się rzeczywistością i czy drużyna z Krosna rzeczywiście pokaże w meczach ligowych zdecydowanie lepszą formę? O tym przekonamy się już niebawem wraz ze startem sezonu żużlowego 2022.

Więcej o przygotowaniach drużyny żużlowej Cellfast Wilki Krosno znajdziemy na stronie regionalnej 24krosno.pl.