Pierwsze treningi przed startem sezonu żużlowego. Kontuzja w zespole Stali Gorzów

Pierwsze treningi przed startem sezonu żużlowego. Kontuzja w zespole Stali Gorzów

Lada moment rozpocznie się kolejny sezon żużlowy w Polsce. Poszczególne drużyny rozpoczęły już przygotowania do sezonu. Odbywają się obozy przygotowawcze i pierwsze treningi na torze. Trwają również sparingowe spotkania przedsezonowe. Treningi przed rozpoczęciem sezonu rozpoczęła również drużyna Moje Bermudy Stali Gorzów. Na jednym z treningów kontuzję odniósł niestety Oskar Hurysza.

Niefortunny upadek Oskara Hurysza na treningu

Dla Oskara Hurysza bardzo nieszczęśliwie zakończył się jeden z treningów przedsezonowych drużyny Moje Bermudy Stal Gorzów. Zawodnik zaliczył na tyle niefortunny upadek, że od razu potrzebował on pomocy medycznej. Koniec końców zawodnik musiał zostać przetransportowany do szpitala.

Złamany obojczyk zawodnika Moje Bermudy Stali Gorzów

Junior z drużyny ze Stali Gorzów doznał niestety najprawdopodobniej poważniejszej kontuzji. Jak poinformował zespół Moje Bermudy Stal Gorzów, junior Oskar Hurysz najprawdopodobniej doznał złamania obojczyka. Jeszcze w tym tygodniu ma on przejść zabieg, którego celem będzie zespolenie.

Na ten moment nie znamy jeszcze bardziej szczegółowych informacji na temat kontuzji zawodnika juniorów. Nie wiadomo również ile potrwa absencja Oskara Hurysza. Z naszej strony życzymy wszystkiego dobrego i szybkiego powrotu do zdrowia oraz na tor żużlowy.