Budowa składu ROW-u Rybnik na nowy sezon 2022

Budowa składu ROW-u Rybnik na nowy sezon 2022

W najważniejszych rozgrywkach ligowych w polskiego żużlu poznaliśmy już zwycięzce. Inne zespoły, które nie brały udziału w play offach jednak już znacznie wcześniej rozpoczęły przygotowania do kolejnego sezonu 2022. Taką ekipą jest także ROW Rybnik, który rozpoczął już budowę składu na kolejny sezon rozgrywek eWinner 1. Ligi Żużlowej.

ROW Rybnik podpisał nową umowę z Siergiejem Łogaczowem

Działacze klubu żużlowego z Rybnika nie próżnują. Prezes drużyny ROW Rybnik, a więc Krzysztof Mrozek oficjalnie potwierdził, że podpisano nowy kontrakt z Siergiejem Łogaczowem. Jest to zawodnik, który w poprzednim sezonie odgrywał znaczącą rolę w zespole. Nic więc dziwnego, że jego zatrzymanie było priorytetem dla wszystkich osób związanych z klubem.

Przypomnijmy, że Siergiej Łogaczow w poprzednim sezonie zaliczył aż czternaście spotkań eWinner 1. Ligi Żużlowej, w ramach czego zdobył on aż 147 punktów. Łącznie lider drużyny z Rybnika wziął udział w 71 biegach. Z wynikiem średniej biegu na poziomie 2,197 pkt znajduje się on na piątym miejscu najlepiej punktujących żużlowców w lidze.

W mediach społecznościowych pojawiła się już także informacja, że ROW Rybnik jest blisko przeprowadzenia transferu. Już niedługo powinno się zatem wyjaśnić, kto pozostanie w rybnickiej ekipie, a także kto oficjalnie dołączy do zespołu.