W jakim stanie jest Janusz Kołodziej po upadku w Lesznie?

W jakim stanie jest Janusz Kołodziej po upadku w Lesznie?

Do nieprzyjemnego zdarzenia doszło w meczu, który odbył się w Lesznie dnia 07.07.21 r. o godzinie 19:15. Właśnie wtedy odbywało się spotkanie Unia Leszno vs Betard Sparta Wrocław. W jednym z wyścigów upadek zaliczył Janusz Kołodziej. Całe zdarzenie zarówno na żywo, jak i na powtórkach nie wyglądało zbyt dobrze. Na szczęście zespół, jak i sam zawodnik przekazali już informację, że u zawodnika nie odnotowano żadnych poważniejszych złamań. Nie oznacza to jednak, że nie będzie potrzebna przerwa w rywalizacji.

Spotkanie Unia Leszno vs Betard Sparta Wrocław okraszone upadkiem Janusza Kołodzieja

Mecz pomiędzy miejscową Unią, a gośćmi z Wrocławia zakończył się wynikiem 41:49. Janusz Kołodziej zdołał zdobyć w tym spotkaniu 4 punkty (3,1,0,0). Niestety rywalizacja dla niego nie zakończyła się zbyt szczęśliwie. W jednym z wyścigów doszło do upadku, po którym zawodnik nie mógł kontynuować rywalizacji. Na szczęście FOGO Unia Leszno wydała już oficjalny komunikat. Wynika z niego, że stan zdrowia zawodnika jest znacznie lepszy, niż wszyscy początkowo przypuszczali.

Stanowisko zawodnika

Nie tylko FOGO Unia Leszno, ale również sam Janusz Kołodziej wydali oficjalny komunikat co do zajścia w ostatnim spotkaniu pomiędzy Unią Leszno, a Betardem Wrocław. Zawodnik powiedział, że diagnoza lekarzy jest dosyć pozytywna. Obyło się na szczęście bez złamań, jednak zarówno bark, jak i obojczyk najprawdopodobniej będą wymagały dodatkowej rehabilitacji. Janusz Kołodziej ma nadzieje, że uda mu się wykurować na zbliżający się Finał IMP.

Kibice, zawodnicy, a także wszystkie osoby interesujące się żużlem także z pewnością trzymają kciuki za szybki powrót Janusza Kołodzieja do rywalizacji na torze.