Marek Cieślak ponownie pracuje w Unii Tarnów

Marek Cieślak ponownie pracuje w Unii Tarnów

Nowym konsultantem w klubie Unii Tarnów został Marek Cieślak. Oficjalna informacja w mediach pojawiła się w środę, dnia 23 lutego. Jak możemy się dowiedzieć z dostępnych informacji, nawiązanie współpracy pomiędzy Markiem Cieślakiem a Unią Tarnów było możliwe dzięki porozumieniu z Grupą Azoty. Przypomnijmy, że Marek Cieślak z zespołem z Torunia zdobył w mistrzostwo Polski w 2012 roku.

Nowe zadanie przed Markiem Cieślakiem w Unii Tarnów

Zatrudnienie Marka Cieślaka w Unii Tarnów nie mogło obejść się bez echa w mediach sportowych w całej Polsce. Szczególnie, że zakres obowiązków trenera będzie naprawdę szeroki. Przede wszystkim będzie on odpowiedzialny za pomoc przy prowadzeniu pierwszej drużyny. Ma odpowiadać za treningu oraz ściśle współpracować z trenem również w kontekście prowadzenia zespołu juniorskiego. Oprócz tego Marek Cieślak będzie miał wpływ na wybór meczowego składu oraz będzie prowadził drużynę w poszczególnych spotkaniach ligowych.

Więcej informacji na temat drużyny żużlowej z Torunia znajdziemy na stronie toruninfo.pl

Marek Cieślak zagości również w telewizji na antenie Canal+

Nadchodzący sezon żużlowy dla Marka Cieślaka będzie bardzo pracowity. Nie dość, że podjął się pracy w Unii Tarnów, to będzie również pełnił rolę eksperta podczas transmisji meczów żużlowych na telewizyjnej antenie Canal+. Podczas sezonu powinno okazać się, które stanowisko pracy będzie dla Marka Cieślaka priorytetem. Na początku wydawało się, że będzie to telewizja, ponieważ umowa została podpisana już w styczniu. Jednak najnowsza wiadomość o podpisaniu umowy z Unią Tarnów może nieco zaburzyć plany utytułowanego szkoleniowca.