Gdzie będzie można obejrzeć Grand Prix 2022?

Gdzie będzie można obejrzeć Grand Prix 2022?

Wielu kibiców z niecierpliwością oczekuje wiadomości na temat tego, gdzie będzie można obejrzeć żużlowe Grand Prix. Indywidualna rywalizacja najlepszych żużlowców świata w tym roku może zostać pokazana na stacji TTV. Mowa oczywiście o polskich rundach. Informacja na ten moment jest jednak jeszcze nieoficjalna.

Rozgrywki Grand Prix w telewizji

Od lat kibice żużla w Polsce ekscytują się rozgrywkami Grand Prix. Zeszłoroczny cykl indywidualnych mistrzostw świata w żużlu można było oglądać w Canal+. To ta sama stacja, która posiada prawa również do rozgrywek PGE Ekstraliga, eWinner 1. Liga, a już wkrótce stacja pozyska prawa telewizyjne również do pokazywania 2. Ligi Żużlowej. W tym roku rozgrywki Grand Prix nie będą jednak pokazywane w stacji Canal+. Wszystko z powodu tego, że cykl zawodów Grand Prix pozyskał nowego promotora. Mowa o Eurosport Events, które należy do grupy Discovery.

Z nieoficjalnych na razie informacji możemy się dowiedzieć, że pierwsze cztery polskie turnieje Grand Prix będzie można obejrzeć na otwartym kanale TTV. Mowa tutaj o zawodach rozgrywanych w Warszawie, Wrocławiu, a także Toruniu i Gorzowie. Z kolei kolejne osiem turniejów będzie można obejrzeć jedynie za dodatkową opłatą. Transmisja będzie dostępna na specjalnej platformie VOD, a więc w Playerze, który należy do Grupy TVN.