Jest nowy trener w występującej w 2. Lidze Polonii Piła

Jest nowy trener w występującej w 2. Lidze Polonii Piła

Drużyna Polonii Piła od niedawna posiada nowy zarząd, który ma ambitne plany na rozwój zespołu. I nie trzeba było długo czekać na to, aby słowa kierowane w ostatnim czasie do mediów rzeczywiście stały się realne. Jak mówili osoby z zarządu klubu z Piły, przede wszystkim sztab szkoleniowy nie miał opierać się na jednej osobie. I tak też będzie, gdyż do zespołu dołączył już menedżer oraz trener zespołu.

Zarząd Polonii Piła realizuje swoje ambitne plany

Polonia Piła w nadchodzącym sezonie 2022 wystartuje w 2. Lidze. Już kilka tygodni temu w mediach pojawiła się informacja o zakontraktowaniu przez drużynę z Piły nowego menedżera. To stanowisko objął Ryszard Dołomisiewicz. Z kolei w poniedziałek, dnia 14 lutego, zarząd Polonii Piła poinformował o zatrudnieniu Waldemara Cisonia, który obejmie stanowisko trenera w drużynie Polonii Piła. Obaj Panowie będą więc wspólnie pracowali nad sukcesem drużyny.

Polonia Piła otworzy szkółkę żużlową

Waldemar Cisoń w klubie z Piły będzie odpowiedzialny nie tylko za trenerkę pierwszego zespołu. Jak udało się dowiedzieć, zadaniami byłego zawodnika żużlowego będzie również szkółka żużlowa, którą pierw trzeba stworzyć, a następnie prowadzić.

Przypomnijmy, że Waldemar Cisoń w przeszłości miał już styczność z klubem z Piły. W latach 1992-93 Waldemar Cisoń był zawodnikiem tego klubu. Łącznie podczas przygody z Polonią wystąpił on w 28 spotkaniach, podczas których zdobył 89 punktów. Oprócz tego w swojej karierze zawodniczej, Cisoń występował także w zespołach z Grudziądza, Torunia, Gniezna i Bydgoszczy. Dodajmy, że ostatnią zawodową pracą przy żużlu Waldemara Cisoń było stanowisko komisarza toru.