Sajfutdinow zrezygnował z Kryterium Asów- kto go zastąpi?

Sajfutdinow zrezygnował z Kryterium Asów- kto go zastąpi?

Niespodziewanie Emil Sajfutdinow zrezygnował z udziału w Kryterium Asów, co jednak istotne wiadomo już, kto zastąpi żużlowca. Rosjanin o swojej decyzji poinformował w mediach społecznościowych. Przypominamy, że zawody już w poniedziałek, dwudziestego dziewiątego marca o godzinie osiemnastej. Niestety nie będzie możliwości oglądania ich na żywo, jednak Telewizja Polska będzie transmitować całe starcie.

Zamiast Sajfutdinowa, Patryk Dudek

Rosjanin na swoim profilu w social mediach poinformował, że jego decyzja o niebraniu udziały w Kryterium Asów jest podyktowania chęcią dobrego przygotowania się do PGE Ekstraklasy, a także wzięcia udziału w poniedziałkowym sparingu Unii Leszno. Okazało się jednak, że w Kryterium Asów weźmie udział Patryk Dudek i to on prawdopodobnie zastąpi Sajfutdinowa na bydgoskim torze. Zawodnik ostatnio odnosił liczne sukcesy, toteż zobaczenie ponownie żużlowca Falubazu Zielona Góra będzie dla fanów sportu prawdziwą gratką. 

Zawody bez widowni na trybunie

Transmisję będzie można zobaczyć już w poniedziałek dwudziestego dziewiątego marca na antenie Telewizji Polskiej TVP Sport. Emisja rozpoczyna się na godzinie osiemnastej. Jednak jest to jedyna okazja do zobaczenia Kryterium Asów, ponieważ zgodnie z obostrzeniami sanitarnymi bydgoskie zawody odbywają się bez udziału publiczności. Nie mniej biorąc pod uwagę skład, który wystartuje w Kryterium Asów fanów sportu, czekają niezapomniane emocje. 

W Kryterium Asów finalnie wezmą udział: Wadim Tarasienko z Abramczyk Polonia Bydgoszcz, Dominik Kubera, Jarosław Hampel z Motor Lublin, Grzegorz Zengota z Abramczyk Polonia Bydgoszcz, Adrian Gała z Abramczyk Polonia Bydgoszcz, Tobiasz Musielak z eWinner Apator Toruń, Piotr Protasiewicz z Falubaz Zielona Góra, Mikkel Michelsen z Motor Lublin, Artiom Łaguta z Betard Sparta Wrocław, Krzysztof Buczkowski z Motor Lublin, Patryk Dudek z Falubaz Zielona Góra, Bartosz Zmarzlik z Moje Bermudy Stal Gorzów, David Bellego z Abramczyk Polonia Bydgoszcz oraz Szymon Woźniak z Moje Bermudy Stal Gorzów.