Rozchodzą się drogi Patryka Dudka oraz Marwis.pl Falubaz Zielona Góra

Rozchodzą się drogi Patryka Dudka oraz Marwis.pl Falubaz Zielona Góra

Jeden z najważniejszych zawodników dla ekipy Marwis.pl Falubaz Zielona Góra, a więc Patryk Dudek odchodzi z zespołu. Odejście jednego z liderów drużyny jest niejako pokłosiem spadku zielonogórskiej ekipy. Informacja o odejściu Dudka pojawiła się w mediach społecznościowych od samego zawodnika.

Spadek Falubazu i odejście Dudka

Obecny sezon na pewno nie należy do udanych dla zawodników i całej drużyny z Zielonej Góry. Po bezbarwnym sezonie Falubaz zajął ostatnie miejsce w lidze i pożegnał się z PGE Ekstraligą. Wskutek tego z zespołem żegnają się najważniejsze osoby, które do tej pory stanowiły o sile ekipy. Jedną z takich osób, a przede wszystkim z takich zawodników jest Patryk Dudek, który był nie tylko liderem zespołu, ale także wieloletnim zawodnikiem. Zaznaczmy, że Patryk Dudek jest wychowankiem drużyny Falubazu Zielonej Góry.

Wiadomość Patryka Dudka w mediach społecznościowych

Od dłuższego czasu w mediach pojawiało się dosyć sporo informacji o możliwych transferach zawodników z drużyny Marwis.pl Falubaz Zielona Góra. I rzeczywiście to, o czym mówiono od dawna, w końcu doszło do skutku. Patryk Dudek na swoich Social Mediach poinformował o swoim odejściu, a także przede wszystkim podziękował całej drużynie, w tym także kibicom Falubazu.

Oprócz tego wychowanek Falubazu podziękował także działaczom, prezesom, pracownikom sponsorom oraz wszystkim osobom, z którymi miał przyjemność podczas swojego pobytu w klubie.

Dodajmy, że na ten moment nie znamy jeszcze przyszłości Patryka Dudka. W najbliższym czasie powinno wyjaśnić się, dla jakiej drużyny ten zawodnik będzie jeździł w przyszłym sezonie.