Patryk Dudek pełny nadziei przed inauguracją PGE Ekstraligi

Patryk Dudek pełny nadziei przed inauguracją PGE Ekstraligi

Patryk Dudek ma doskonałą formę, już podczas sparingu Falabazu Zielona Góra z Fogo Unią Leszno udało mu się zabłysnąć. Jesteśmy również pełni nadziei, że żużlowiec również zaprezentuje się tak dobrze podczas inauguracji PGE Ekstraliga w meczu z eWinner Apatorem Toruń. 

Sparing Falabaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno – relacja po rozgrywce

Żużlowiec po niedawno przebytej chorobie Covid – 19 szybko odzyskał siły i wziął udział w sparingu z Fogo Unią Leszno. Podczas wyścigu udało mu się zdobyć 10 oczek wraz z bonusem, który jest potwierdzeniem, że mężczyzna jest w perfekcyjnej formie. W wywiadzie podkreśla, że jest bardzo zadowolony z tego co się stało. Miał okazję jeździć na dwóch nowych motocyklach, które doskonale się sprawdziły. Dudek jest zadowolony z wyboru sprzętu, uważa, że początek sezonu nie mógł wyglądać inaczej. 

Jak żużlowiec czuje się po przebyciu koronawirusa?

Patryk Dudek jest w doskonałej formie, koronawirus nie miał dużego wpływu na jego zdrowie i sprawność fizyczną. Co potwierdził podczas rewelacyjnego występu na sparingu. Podkreśla jednak, że przed inauguracją PGE Ekstraliga potrzebuje jeszcze dodatkowej jazdy. Reprezentant Polski czuje się gotowy i jest pozytywnie nastawiony do pierwszego ligowego spotkania w 2021 roku. 

Patryk Dudek o torze w Toruniu

Tor w Toruniu jest dla żużlowca zagadkowy. Podczas sparingu jest albo dobrze, albo słabo. Ma nadzieję, że w tym roku wszystko stabilnie się utrzyma i będzie bardzo dobrze. Żużlowiec zdradza, że jest trudny obiekt do rozszyfrowania pod względem przełożeń i cięć. Ma jednak nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie zgodnie z jego planem. Dudek zaznacza, że po starciu z Unią ma zdecydowanie bardziej optymistyczne podejście do kolejnych sparingów. Zawody w Toruniu będą jednak zupełnie inne, zważywszy na to, że odbędą się po obcym torze. Na początku meczu może być troszkę zabawy z regulacją sprzętu, natomiast później zacznie się zacięta rywalizacja.

Jeden komentarz o “Patryk Dudek pełny nadziei przed inauguracją PGE Ekstraligi

Comments are closed.