Moje Bermudy Stal Gorzów z ogromnym problemem. Kontuzja Szymona Woźniaka

Moje Bermudy Stal Gorzów z ogromnym problemem. Kontuzja Szymona Woźniaka

Kontuzji w zespołach PGE Ekstraligi ciąg dalszy. Tym razem ze sporym kłopotem będzie musiała zmierzyć się drużyna Moje Bermudy Stali Gorzów. Wszystko za sprawą kontuzji Szymona Woźniaka. Zawodnik ma uraz nadgarstka, który wykluczy go z niedzielnego spotkania z Betard Spartą Wrocław. Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło podczas spotkania w szwedzkiej Bauhaus-Ligan.

Dodatkowe badania Szymona Woźniaka w Polsce

Początkowo kontuzja nadgarstka, którą Woźniak odniósł podczas mecze szwedzkiej Bauhaus-Ligan nie wyglądała na groźną. Jednak od razu po powrocie do Polski, zawodnik udał się na dodatkowe badania. Tam okazało się jednak, że zawodnik będzie musiał liczyć się z kilkudniową przerwą. To automatycznie wyklucza jego udział w najbliższym spotkaniu, które będzie bardzo ważne w kontekście zwycięstwa w PGE Ekstralidze w sezonie 2021.

Kolejna absencja w zespole Moje Bermudy Stal Gorzów

Brak Szymona Woźniaka to nie jedyny problem zespołu z Gorzowa. Otóż w meczu o pierwsze miejsce w tabeli PGE Ekstraligi z Betard Spartą Wrocław nie będzie mógł wystąpić także Wiktor Jasiński. Ten zawodnik doznał złamania obojczyka podczas eliminacji. Trener zespołu z pewnością będzie miał ogromny problem ze skompletowaniem optymalnego składu.

Brak Wiktora Jasińskiego oraz Szymona Woźniaka to niewątpliwie ogromne osłabienie. Z kolei zespół z Wrocławia może czuć lekką przewagę mentalną z powodu ostatnich wydarzeń. Przypomnijmy, że spotkanie pomiędzy Moje Bermudy Stal Rzeszów a zespołem Betard Sparta Wrocław odbędzie się 1 sierpnia, a start zawodów zaplanowano na godzinę 19:15. Z kolei w ostatniej kolejce zespół Moje Bermudy Stal Rzeszów uda się na wyjazd do Torunia, gdzie podejmie rywalizację z miejscowym zespołem eWinner Apator Toruń.