Matej Zagar na dłużej w Falubazie Zielona Góra?

Matej Zagar na dłużej w Falubazie Zielona Góra?

Wg informacji z ostatnich dni, Falubaz Zielona Góra jest poważnie zainteresowany przedłużeniem współpracy z Matejem Zagarem. Zawodnik pochodzący ze Słowenii trafił do zespołu z Zielonej Góry tuż przed obecnym sezonem. Do tej pory w 12 spotkaniach PGE Ekstraligi 2021 udało mu się zdobyć średnio 1,739 punktu na wyścig. Jakie zdanie na temat pozostania w drużynie ma sam zawodnik?

Falubaz planuje zakontraktować Słoweńca na kolejny sezon

Media ostatnio podały kilka informacji na temat przedłużenia kontraktu z zawodnikiem pochodzącym ze Słowenii. Do tych doniesień odniósł się sam zainteresowany. Zaznacza on, że bardzo podoba mu się w tym klubie. Jednak teraz chciały skupić się tylko i wyłącznie na najbliższych dwóch meczach, które czekają zespół z Zielonej Góry.

Przyszłość Falubazu rozstrzygnie się w najbliższych spotkaniach żużlowej PGE Ekstraligi

Przypomnijmy, że Falubaz wciąż nie jest pewny utrzymania w obecnej klasie rozgrywkowej. Nadchodzące dwa spotkania z pewnością będą więc decydujące dla przyszłości klubu, jak i samego zawodnika. W ostatnich spotkaniach obecnego sezonu, Falubaz musi odnieść jedno zwycięstwo, aby być pewnym utrzymania. W nadchodzącym czasie czekają ich spotkania z Fogą Unią Leszno oraz Betard Spartą Wrocław. Z kolei jeśli drużyna Falubazu przegra oba spotkania, to będzie musiała liczyć na korzystny rezultat w spotkaniu ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz vs Eltrox Włókniarz Częstochowa.

Oprócz podpisania nowego kontraktu z Matejem Zagarem, klub z Zielonej Góry planuje również podpisać nowe kontrakty z Patrykiem Dudkiem oraz Piotrem Protasiewiczem.