Kapitan Stelmetu Falubaz Zielona Góra o przygotowaniach do nowego sezonu

Kapitan Stelmetu Falubaz Zielona Góra o przygotowaniach do nowego sezonu

Stelmet Falubaz Zielona Góra w nadchodzącym sezonie będzie występować na zapleczu polskiej ligi żużlowej. Obecnie do sezonu zostało jeszcze trochę czasu, a wszystkie drużyny robią wszystko co mogą, aby jak najlepiej przygotować się do nowych rozgrywek. O przygotowaniach do nowego sezonu żużlowego 2022 wypowiedział się Piotr Protasiewicz, a więc kapitan Stelmetu Falubaz Zielona Góra.

Piotr Protasiewicz o nadchodzącym sezonie

Od wielu lat obecny kapitan Stelmetu Zielona Góra, a więc Piotr Protasiewicz, uznawany jest za jednego z najbardziej profesjonalnych zawodników. Na ten moment zawodnik zaznaczył, że niezależnie od tego jak wyglądają jego przygotowania, to na pewno będzie on gotowy na 10 marca. To na pewno powinno uspokoić wszystkich kibiców drużyny żużlowej z Zielonej Góry, którzy na pewno pragną powrotu swoich ulubieńców do elity żużlowej w Polsce.

Kapitan Stelmetu Falubaz Zielona Góra dodał również kilka słów o swoim głodzie do jazdy na torze żużlowym. Na ten moment nie odczuwa on jeszcze zbyt dużej chęci. Zaznaczył, że największy głód zaczyna się mniej więcej w połowie lutego, a więc na kilka tygodni przed startem oficjalnego sezonu żużlowego.

Jak wygląda sytuacja z motocyklami? Czy są już gotowe?

Piotr Protasiewicz wypowiedział się również na temat przygotowania sprzętu do nadchodzących rozgrywek. Jak zaznaczył kapitan Stelmetu Falubazu Zielona Góra, to na ten moment silniki do motocykli wciąż są przygotowywane. Dodatkowo zawodnik poruszył również temat tego, że przygotowywanie motocykli nie jest jego zadaniem, lecz jego teamu. I ma on do nich pełne zaufanie, przez co nie musi spoglądać im non stop na ręce.

Żużlowy sezon 2022 w Polsce ruszy już niedługo. Kibice na pewno nie mogą doczekać się rozpoczęcia rozgrywek. Warto dodać, że w tym sezonie być może transmisje żużlowe pojawią się również na kanałach stacji TVN. Takie rewelacje podał ostatnio portal www.sportonline.pl, który zapowiedział, że żużel może pojawić się na kanale otwartym TVN i nie tylko. Byłaby to na pewno świetna informacja dla kibiców, którzy na co dzień nie korzystają ze sportowych pakietów u swoich dostawców telewizji.