Jak będzie wyglądał obóz przygotowawczy w Fogo Unii Leszno? Kierunek Hiszpania

Jak będzie wyglądał obóz przygotowawczy w Fogo Unii Leszno? Kierunek Hiszpania

W wielu polskich zespołach żużlowych powoli rozpoczyna się planowanie obozy przygotowawcze. Nie inaczej jest w przypadku zespołu Fogo Unii Leszno, gdzie kierownictwo już poinformowało o nadchodzących planach na przygotowanie drużyny do sezonu 2022. Jak będzie wyglądał okres przygotowawczy drużyny z Leszna?

Dwa obozy przygotowawcze w Fogo Unii Leszno

W tym roku najlepsze zespoły polskiego speedwaya mają nieco inne zadania, niż przed laty. Drużyny muszą zadbać nie tylko o ekipy seniorskie, lecz również o ekipy startujące w PGE Ekstralidze U-24. Z tego względu kierownictwo Fogo Unii Leszno postanowiło zorganizować jeden obóz przygotowawczy dla drużyny seniorskiej, a drugi dla drużyny U-24.

Juniorzy w ramach przygotowania do sezonu 2022 już rozpoczęli przygotowania. Ich czterodniowy obóz przygotowawczy odbywa się w Szklarskiej Porębie. Wszyscy młodzi żużlowcy, którzy znaleźli się w szerokiej kadrze zespołu z Leszna udali się już na obóz. Warto dodać, że zawodnicy biorący udział w obozie przygotowawczym w Szklarskiej Porębie, będą zabrani również na obóz przygotowawczy drużyny seniorskiej, który odbędzie się w Hiszpanii.

Drużyna seniorska uda sią na obóz przygotowawczy do Hiszpanii

Seniorska drużyna Fogo Unii Leszno w tym sezonie ponownie będzie miała okazję przygotowywać się w Hiszpanii. Jak więc widać, drużyna postanowiła wrócić do starych metod przygotowawczych, udając się właśnie do tego kraju. Piotr Baron podczas obozów przygotowawczych będzie mógł przyjrzeć się zawodnikom, a zawodnicy będą mogli na spokojnie przygotować swoją formę do nadchodzącego sezonu. Kierownictwo zespołu ma nadzieję, że obozy przygotowawcze pozwolą przede wszystkim zbudować atmosferę w zespole. Wspólne treningi oraz spędzanie całych dni powinno zacieśnić więzi zawodników oraz całej drużyny. Ekipa Fogo Unii Leszno raczej nie  zalicza się do faworytów nadchodzącego sezonu, szczególnie biorąc pod uwagę przebudowę składu przed tym sezonem.