Wolfe Wittstock bez licencji, a zawodnicy bez klubu

Wolfe Wittstock bez licencji, a zawodnicy bez klubu

Niemiecka drużyna żużlowa Wolfe Wittstock z pewnych względów nie otrzymała w tym roku licencji na udział w polskich rozgrywkach. To spowodowało, że zawodnicy występujący w tym zespole zostali po prostu na lodzie, bez pracy.

Brak licencji dla Wolfe Wittstock

Wolfe Wittstock w tym sezonie nie może występować w polskich rozgrywkach. W związku z tym zawodnicy występujący w tym zespole rozwiązali kontakt z klubem. Oficjalną decyzję w tym temacie wydała również Komisja Główna Sportu Żużlowego. Oznacza to, że żużlowcy zostali bez pracy, a w niektórych przypadkach zagrożona jest nawet cała kariera.

Niepewna przyszłość byłych zawodników Wolfe Wittstock

Dla zawodników na pewno nie była to miła wiadomość. Chociażby dla Valentina Grobauera, który do tej pory nie wie czy będzie dalej jeździł w naszym kraju. W zasadzie w przypadku tego zawodnika zagrożona jest nawet cała dalsza kariera. Mimo wszystko zawodnik w ostatnio udzielonym wywiadzie przyznał, że na pewno chciałby wrócić i dalej jeździć w Polsce. Na ten moment robi wszystko, co mogłoby mu pomóc w dalszej jeździe w naszym kraju. Być może ciężka praca rzeczywiście się opłaci i już niedługo były zawodnik Wolfe Wittstock będzie miał okazję zaistnieć w jakimś z polskich zespołów.