Jaimon Lidsey ma nadzieję na powrót do reprezentacji jako senior

Jaimon Lidsey ma nadzieję na powrót do reprezentacji jako senior

W poprzednich latach Australijczyk Jaimon Lidsey miał okazję walczyć dla swojego kraju w zawodach Speedway of Nations. Jako młodzieżowiec spisywał się całkiem dobrze. Teraz zawodnik występujący w Fogo Unia Leszno ma nadzieję, że uda mu się wystąpić w reprezentacji swojego kraju również jako senior.

Australijczyk liczy na dobry sezon

Jaimon Lidsey występował w kadrze narodowej w latach 2018-2020. Wraz z reprezentacją udało mu się osiągnąć największy sukces w 2019 roku. Wtedy to właśnie kadra Marka Lemona zdobyła brązowe medale w ramach finałów Speedway of Nations 2019. Przypomnijmy, że tamte zawody odbyły się Togliatti.

Wraz z upływem czasu Jaimon Lidsey nie mógł jednak dłużej występować w reprezentacji jako junior. Już w poprzednim sezonie zawodnik nie zaliczył występów w kadrze narodowej. Jednak sam zawodnik nie traci nadziei i zapowiada, że w przyszłym sezonie 2022 da z siebie wszystko, aby ponownie wrócić do kadry narodowej. Czy tak się stanie? O tym przekonamy się w nadchodzących miesiącach.

Jack Lidsey to Indywidualny Mistrz Świata Juniorów

Wspominając o Jacku Lidsey z całą pewnością warto wspomnieć o jego niewątpliwie ogromnych sukcesach. Zawodnik z Australii pokazał się szerszemu gronu przede wszystkim w momencie zdobycia Indywidualnego Mistrzostwa Świata Juniorów w sezonie 2020. Wtedy udało się mu wygrać jednodniowy finał, który rozgrywany był w Pardubicach.

W przypadku Jaimona Lidseya nie sposób nie wspomnieć także o bardzo dobrym sezonie w Fogo Unii Leszno, gdzie okazał się pomocną częścią w drużynie, której po raz czwarty z rzędu udało się zdobyć tytuł mistrzowski w PGE Ekstralidze. Jak widać osiągnięcia z poprzednich sezonów na pewno pozwalają sądzić zawodnikowi z Australii, że rzeczywiście w dobrej formie może liczyć on na powrót do kadry już jako senior.