Dominik Kubera z olbrzymimi nadziejami przed nowym sezonem

Dominik Kubera z olbrzymimi nadziejami przed nowym sezonem

Dominik Kubera zeszły sezon może zaliczyć jak najbardziej do udanych. Występ w finale PGE Ekstraligi to nie lada osiągnięcie, którego może mu zazdrościć sporo innych zawodników. Przed sezonem żużlowym PGE Ekstraligi 2022 zawodnik Motoru Lublin ma duże nadzieje i liczy na to, że uda mu się zakończyć ten sezon z jeszcze lepszymi wynikami.

Z roku na rok być coraz lepszym

Zawodnik Motoru Lublin w ostatnim czasie udzielił wywiadu, w którym zaznaczył chęć dążenia do jak najlepszej wersji siebie na torze. Oznacza to, że ten rok ma być jeszcze lepszy w wykonaniu Dominika Kubery. Zawodnik powiedział, że o ile w zeszłym sezonie nie miał on żadnego planu przed startem sezonu, o tyle teraz czuje, że obecny sezon przygotowawczy wykorzystał naprawdę w pełni. Na pewno w tych planach pomoże mu klub, a przynajmniej zrobi wszystko w jego mocy. Pomocne mogą być środki finansowe, które kub otrzymał z zewnątrz. Nawet pomimo tego, że na stronie Lublin Info pojawił się ostatnio artykuł o mniejszym wsparciu finansowym klubu żużlowego w porównaniu do poprzednich lat.

Jakie plany ma Dominik Kubera na nadchodzący sezon?

Nowy sezon żużlowy 2022 zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że zawodnicy coraz częściej mówią o nadchodzącym sezonie. Kilka słów w tym temacie wypowiedział również zawodnik Motoru Lublin. Jego głównym zadaniem na ten sezon będzie kwalifikacja na Mistrzostwa Europy. Dominik Kubera docenia obsadę tych zawodów oraz zaznacza, że bardzo mocno zachęca go również możliwość otrzymania przepustki do Grand Prix, w którym zawodnik miał już przyjemność startować. Życzymy więc powodzenia Dominikowi i liczymy na to, że w ten sezon żużlowy będzie dla niego naprawdę najlepszym sezonem w dotychczasowej karierze.