Stanowcza decyzja Huberta Łęgowika o pożegnaniu się z OK Bedmet Kolejarz Opole

Stanowcza decyzja Huberta Łęgowika o pożegnaniu się z OK Bedmet Kolejarz Opole

Hubert Łęgowik podjął decyzję o opuszczeniu dotychczasowego klubu i wprowadzeniu diametralnych zmian w swojej karierze żużlowca. Jeden z najlepszych zawodników OK Bedmet Kolejarza Opole przyznaje, że nie jest w pełni usatysfakcjonowany swoimi wynikami. Dlatego postanowił zastanowić się nad wyborem kolejnego klubu.

Faktem jest, że Łęgowik był solidnym ogniwem w łańcuchu Kolejarza Opole, choć sam uważa, że stać go na znacznie lepsze wyniki. Pomimo że reprezentował dobry poziom, opolscy żużlowcy nie dotrzymali kroku Wilkom z Krosna i tym samym nie awansowali do eWinner I Ligi.

Łęgowik poświęcił opolskiemu klubowi trzy lata swojej kariery. Jednak obecnie uważa, że nadeszła pora na opuszczenie klubu i znalezienie lepszej alternatywy. Żużlowiec otrzymał kilka propozycji, w tym również z pierwszej ligi, ale w dalszym ciągu nie podjął ostatecznej decyzji. Serdecznie podziękował też opolskim kibicom za ich wsparcie i za gorące dopingowanie go przez te wszystkie lata.

Co więcej, uważa też, że aby mógł osiągać znacznie lepsze wyniki, musi być doskonale przygotowany na nadchodzący sezon. I, żeby tak się stało, potrzebuje do tego lepiej zorganizowanego klubu. Kolejną jego drastyczną decyzją było wystawienie na sprzedaż wszystkich swoich motocykli. Oczywiście, to wcale nie oznacza, że odchodzi na emeryturę, tylko dokonuje całkowitej transformacji swojego żużlowego życia. Czy jest to dobry wybór z jego strony? Okaże się w przyszłym sezonie.