Czy Betard Sparta Wrocław zdobędzie tytuł w tym sezonie?

Czy Betard Sparta Wrocław zdobędzie tytuł w tym sezonie?

Bardzo pewne zwycięstwo drużyny Betard Sparta Wrocław w rundzie zasadniczej żużlowej PGE Ekstraligi sprawia, że sporo osób zaczęło się zastanawiać co do tego, czy jakakolwiek z drużyn jest w ogóle w stanie przeciwstawić się zespołowi prowadzonemu przez Dariusza Śledzia.

Świetna runda zasadnicza w wykonaniu drużyny z Wrocławia

Już niedługo odbędą się ostateczne batalie o zwycięstwo w PGE Ekstralidze. Najbardziej konkretnym zespołem, który według wielu jest murowanym faworytem do zwycięstwa w całych rozgrywkach żużlowych jest zespół z Wrocławia. Wielu ekspertów nie ma wątpliwości, że nawet pomimo trudnego rywala w półfinale play-off jakim jest Fogo Unia Leszno, to jednak Wrocławianie wyjdą z tego pojedynku zwycięsko.

Wszyscy, którzy są tego zdania, że Betard Sparta Wrocław wygra rozgrywki w tym sezonie, mają oczywiście świadomość tego, że drużyna z Leszna zawsze była dosyć trudnym przeciwnikiem dla drużyny prowadzonej obecnie przez Dariusza Śledzia. Sporo osób podkreśla, że skład seniorski drużyny z Wrocławia jest po prostu najlepszy w lidze, a wszyscy zawodnicy jeżdżą w tym sezonie bardzo równo.

Na szczęście już niedługo wszelkie wątpliwości, czy też domniemania zostaną rozstrzygnięte, ponieważ obie ekipy podejmą rywalizację na torze żużlowym.