ROW Rybnik vs Orzeł Łódź – decydujące starcie o zwycięstwo w eWinner 1. Lidze?

ROW Rybnik vs Orzeł Łódź – decydujące starcie o zwycięstwo w eWinner 1. Lidze?

Już pierwsze poniedziałkowe spotkanie w eWinner 1. Lidze zapowiada się bardzo emocjonująco. O godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie aktualnego wicelidera tabeli, a więc ekipy ROW Rybnik z 6-stą drużyną obecnych rozgrywek. Dla gospodarzy będzie to niewątpliwie ważne spotkanie, jeśli chcą utrzymać się w walce o wygranie rozgrywek. Z kolei goście muszą dobywać jak najwięcej punktów, jeśli marzą o zadowalającej pozycji na koniec sezonu.

Na co stać gości w tym spotkaniu?

Eksperci uważają, że dzisiejsze spotkanie z pewnością będzie bardzo ekscytujące. Jednak co do jego ostatecznego przebiegu nie mają oni pewności. Uważa się, że w tej rywalizacji dużo zależeć będzie przede wszystkim od gości. Przyjezdni w tym sezonie na wyjazdach spisują się całkiem nieźle. Odnotowali dobre spotkanie chociażby ze Zdunkiem Wybrzeże w Gdańsku. Jednak czy goście są w stanie z równie dobrej strony zaprezentować się również i dziś?

Gospodarze chcą się przełamać

Ostatnie spotkanie zawodników Marka Cieślaka nie potoczyło się po ich myśli. Porażka z drużyną Ostrowa Wielkopolskiego spowodowała, że ROW Rybnik wciąż musi walczyć do samego końca o korzystną dla siebie pozycję w tabeli rozgrywek eWinner 1. Ligi. Gospodarze z pewnością liczą na to, że w tym spotkaniu z jak najlepszej strony pokaże się Kacper Gomóski oraz Michael Jepsen. W ostatnim spotkaniu nie pokazali oni pełni swoich możliwości. Dlatego dzisiaj kibice liczą na to, że na swoim torze będą oni w stanie wręcz zdeklasować rywali.

W spotkaniu wystąpią najlepsi juniorzy w lidze

Prawdziwi fanatycy żużla na pewno będą mieli okazję do zobaczenia niesamowitego pojedynku na torze. Otóż w zespołach, które dzisiaj o godzinie 18:00 staną na przeciw siebie znajdują się dwaj najlepsi młodzieżowcy. Mowa oczywiście o Mateuszu Tudzież oraz Mateuszu Dul. Czy ich bezpośrednie pojedynki na torze będą dodatkową atrakcją dla kibiców? Na pewno tak. Co więcej ich indywidualne zdobycze punktowe mogą nawet przesądzić o losach dzisiejszego meczu. Dzisiejszego wieczoru na pewno warto zwrócić uwagę na tych młodych zawodników.