sportŻużel

Rohan Tungate najprawdopodobniej zamieni Unię Tarnów na Falubaz Zielona Góra

Rozgrywki eWinner 1. Ligi Żużlowej nie były zbyt udane dla zespołu Unii Tarnów. Zespół pożegnał się z ligą i zaliczył spadek w tym sezonie. Oznacza to, że w kolejnym sezonie Tarnowianie będą zmagali się na trzecim szczeblu rozgrywek Ligi Żużlowej w Polsce. Mimo wszystko jednym z wyróżniających się zawodników przez cały sezon w zespole Unii Tarnów był Rohan Tungate, który najprawdopodobniej zmieni obecny zespół i zasili szeregi Falubazu Zielona Góra.

Wzmocnienia Falubazu Zielona Góra przed nowym sezonem

Poprzedni sezon dla drużyny Marwis.pl Falubaz Zielona Góra również nie był zbyt udany. Drużyna zanotowała zaskakujący spadek z najwyższej klasy rozgrywek żużlowych w Polsce, a więc Speedway. W następnym sezonie Zielonogórzanie będą występować na drugim szczeblu rozgrywek. Bez wątpienia w zespole potrzebne są więc roszady kadrowe. Jednym z pierwszych wzmocnień ma zostać właśnie Rohan Tungate, który na pewno jest zainteresowany ofertą. Forma Australijczyka z poprzedniego sezonu może być gwarancją sporej ilości punktów dla drużyny Falubazu. A na pewno zależy im na tym, aby jak najszybciej wrócić na najwyższy poziom rozgrywek żużlowych w Polsce.

Warto zaznaczyć, że w sieci już pojawiła się fotografia, na której widać właśnie Rohana Tungate, który obserwuje wydarzenie rozgrywane w Zielonej Górze, jakim był Memoriał Rycerzy Speedwaya.

Sprawdź również

Komentowanie wyłączone.

Więcej w kategoriisport