Rohan Tungate najprawdopodobniej zamieni Unię Tarnów na Falubaz Zielona Góra

Rohan Tungate najprawdopodobniej zamieni Unię Tarnów na Falubaz Zielona Góra

Rozgrywki eWinner 1. Ligi Żużlowej nie były zbyt udane dla zespołu Unii Tarnów. Zespół pożegnał się z ligą i zaliczył spadek w tym sezonie. Oznacza to, że w kolejnym sezonie Tarnowianie będą zmagali się na trzecim szczeblu rozgrywek Ligi Żużlowej w Polsce. Mimo wszystko jednym z wyróżniających się zawodników przez cały sezon w zespole Unii Tarnów był Rohan Tungate, który najprawdopodobniej zmieni obecny zespół i zasili szeregi Falubazu Zielona Góra.

Wzmocnienia Falubazu Zielona Góra przed nowym sezonem

Poprzedni sezon dla drużyny Marwis.pl Falubaz Zielona Góra również nie był zbyt udany. Drużyna zanotowała zaskakujący spadek z najwyższej klasy rozgrywek żużlowych w Polsce, a więc Speedway. W następnym sezonie Zielonogórzanie będą występować na drugim szczeblu rozgrywek. Bez wątpienia w zespole potrzebne są więc roszady kadrowe. Jednym z pierwszych wzmocnień ma zostać właśnie Rohan Tungate, który na pewno jest zainteresowany ofertą. Forma Australijczyka z poprzedniego sezonu może być gwarancją sporej ilości punktów dla drużyny Falubazu. A na pewno zależy im na tym, aby jak najszybciej wrócić na najwyższy poziom rozgrywek żużlowych w Polsce.

Warto zaznaczyć, że w sieci już pojawiła się fotografia, na której widać właśnie Rohana Tungate, który obserwuje wydarzenie rozgrywane w Zielonej Górze, jakim był Memoriał Rycerzy Speedwaya.