Orle Łódź kompletuje kadrę zespołu przed nadchodzącym sezonem ligowym

Orle Łódź kompletuje kadrę zespołu przed nadchodzącym sezonem ligowym

Tegoroczne rozgrywki eWinner 1. Ligi prawie już za nami. Do rozegrania pozostały jedynie spotkania finałowe. Większość klubów planuje już skład na przyszły sezon ligowy. Kierownictwo Orle Łódź potwierdziło już, że w kadrze zespołu na przyszły sezon pozostaną trzej ważni zawodnicy.

Orle Łódź z dużymi ambicjami przed startem nowego sezonu ligowego

Poprzedni sezon eWinner 1. Ligi zakończył się dla Orla Łódź już po rundzie zasadniczej. Zajęli oni szóste miejsce w ligowej tabeli, przez co nie mogli wystąpić w fazie play-off. Nadchodzący sezon ma być znacznie bardziej udany dla zawodników występujących w łódzkim zespole. Zapowiedzi co do nadchodzącego sezonu są bardzo huczne, a kierownictwu marzy się walka o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Trener oraz zawodnicy zostają w klubie na kolejny sezon

Ważną informacją w kontekście stabilizacji zespołu jest to, że w kolejnym roku trenerem zespołu będzie ponownie Adam Skórnicki. Oprócz tego działaczom drużyny z Łodzi udało się sfinalizować przedłużenie kontraktu m.in. z Mateuszem Dulu, Jakubem Sroką oraz z Aleksandrem Grygolec. W ten sposób formacja młodzieżowa wydaje się już uzupełniona na nadchodzący sezon. Dodajmy, że już niedługo zostaną ogłoszone kolejne nazwiska, które będą występować w nadchodzącym sezonie w zespole Orla Łódź. Z kolei nowe twarze, które pojawią się w zespole, będą zaprezentowane nie wcześniej niż 1 listopada.