Coraz większe problemy drużyny ROW Rybnik

Coraz większe problemy drużyny ROW Rybnik

Z tygodnia na tydzień sytuacja zespołu ROW Rybnik wygląda coraz gorzej. Obecne okienko transferowe jest dla klubu kompletnie nieudane. Do zespołu praktycznie w ogóle nie trafiają zawodnicy, o których nazwiskach mówiło się wcześniej. Co więcej, lada moment z zespołem może pożegnać się także trener Marek Cieślak. Czy prezes Krzysztof Mrozek praktycznie sam w klubie?

Niepokojąca sytuacja drużyny ROW Rybnik

Prezesi pierwszoligowych klubów regularnie spotykają się ze sobą, aby omówić wszelkie najważniejsze kwestie regulaminowe oraz dotyczące całych rozgrywek. Takie spotkanie odbyło się też na początku października w czwartek. Na spotkaniu każda z drużyn posłała oczywiście najważniejszych ludzi z klubu, aby mieć jak największy wpływ na podejmowane na spotkaniu decyzje.

Co ciekawe, na spotkaniu zabrakło jednak prezesa ROW Rybnik, Krzysztofa Mrozka. Ponadto na spotkaniu nie znalazł się nawet żaden przedstawiciel tego zespołu. Nie ma co ukrywać, że pozostałe kluby dosyć negatywnie odebrali wiadomość związaną z tym, że na spotkaniu nie pojawił się prezes jednego z największych klubów w I lidze.

Z ROW Rybnik odszedł wiceprezes

Warto dodać, że w ostatnim czasie z klubu ROW Rybnik odszedł wiceprezes ROW, a więc Maciej Kołodziejczyk. Oznacza to, że prezes Krzysztof Mrozek pozostał w klubie praktycznie z dwiema sekretarkami. Czy takie prowadzenie poważnego klubu występującego w I lidze żużlowej w Polsce jest naprawdę godne? Wydaje się, że nie, szczególnie teraz, gdy osoby odpowiedzialne za całe rozgrywki starają się z roku na rok podnosić poziom organizacyjny i sportowy całych rozgrywek. Jednak osoby odpowiedzialne za drużynę ROW Rybnik mają w tym temacie raczej nieco odmienne zdanie.