Najlepsi bukmacherzy w Polsce

Najlepsi bukmacherzy w Polsce

Na polskim rynku bukmacherskim sytuacja zmienia się bardzo szybko. Firmy bukmacherskie oferują różne promocję, bonusy, kursy, różnią się tak samo dostępnością zakładów na żywo czy warunkami obrotu. Jakich bukmacherów można zaliczyć do najlepszych w naszym kraju?

STS

STS to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Odznacza się on bardzo atrakcyjną ofertą dla graczy. Na start proponuje 25 złotych bez depozytu, czyli nie trzeba wpłacać pieniędzy, aby skorzystać z bonusu. Oprócz tego gracz, który zarejestruje się przy wykorzystaniu specjalnego kodu, może otrzymać możliwość postawienia pierwszego zakładu bez ryzyka. W przypadku kiedy zakład okaże się nietrafiony, gracz otrzymuje wówczas zwrot stawki do 35 złotych. Jeśli gracz chce dokonać depozytu, wtedy otrzyma bonus, czyli 100 procent od pierwszej wpłaty do kwoty 1200 złotych. Pakiet startowy jest bardzo imponujący. Co ważne, bukmacher ten wprowadza często oferty na istotne wydarzenia sportowe, również z podwyższonymi kursami i nagrodami bonusowymi graczy, którzy dokonują zakładów na sporty wirtualne, BetGames czy e-sporty. Stali gracze mogą brać udział w promocjach i zyskać ciekawe nagrody w ramach Strefy VIP. Więcej o tym bukmacherze można przeczytać na jego stronie sts.pl.

Warto zwrócić uwagę na ofertę bet games. Jest to ciekawa alternatywa dla popularnych gier w kasynie. Bet games przypominają do złudzenia grę w kasynie na żywo. Gracz jednak nie rywalizuje z krupierem a jedynie ma możliwość – podobnie jak w przypadku wydarzeń sportowych – obstawiania zdarzeń. Jest to ciekawa forma rozrywki i warto sie nią zainteresować.

FORBET

Jednym z najlepszych bukmacherów w naszym kraju jest również Forbet, oferujący długookresowe promocje. Atrakcyjna okazuje się oferta powitalna, ale także promocje tymczasowe. W Forbet otrzymuje się pełny pakiet powitalny 2200 zł za pierwszy depozyt i od wpłaty do 2000 złotych, natomiast za drugi depozyt MaxiZysk do 200 złotych. Nowo zarejestrowani gracze mogą liczyć na 2200 złotych, ale także mogą otrzymać dodatkowy darmowy zakład 100 złotych do pierwszej wpłaty oraz pierwszy zakład bez ryzyka 200 złotych, dzięki specjalnemu kodowi. Forbet jest ceniony także ze względu na powiększenie zwycięskich kuponów AKO o 14 procent i cashback za nietrafiony zakład.

BETCLIC

Betclic ma dla swoich graczy bonus powitalny oraz wysokie kursy. Aktualnie odznacza się on posiadanym najwyższym cashoutem na rynku. Podczas dokonywania depozytu i stawiania pierwszego zakładu można zyskać do 500 złotych, w przypadku przegranej otrzymuje się również zwrot stawki. W przypadku trafionego kuponu zgarnia się wygraną. Bukmacher ma także atrakcyjną promocją na kupony AKO, za pomocą Multi+ można zwiększyć wygraną o 50 procent. Należy jedynie postawić sześć zakładów na jednym kuponie, w ten sposób zwróci się graczowi obowiązkowy podatek od zakładów. Betclic ma także wysokie kursy, co ważne zwiększa je na ważne wydarzenia.

FORTUNA

Kolejnym polecanym bukmacherem jest Fortuna. Firma ta daje bonus na start w wysokości 100% do 1000 złotych oraz darmowy zakład na 110 złotych, a do tego 20 złotych bez depozytu. Co ważne, bukmacher ten odznacza się wysokimi kursami i bardzo bogatą ofertą, która zadowoli wielu graczy. Serwis działa bardzo płynnie, natomiast aplikacja jest łatwa w obsłudze i przejrzysta. Można więc bez problemu stawiać zakłady, z każdego zakątka ziemi. Dostępna jest także funkcja Cashout, czyli wcześniejsza wypłata części wygranej z kuponu, a także program lojalnościowy.

LvBet

Bukmacher ten daje na start 1500 złotych plus 20 złotych bez depozytu za rejestrację. Ma bardzo niskie marże, dzięki czemu jego kursy są dosyć wysokie. Oprócz tego, bez zarzutu działają u niego zakłady live. Support jest na bardzo wysokim poziomie, a firma oferuje dodatkowo program lojalnościowy. Dostępna jest także funkcja Cashout.

Betfan

Bukmacher ten daje 3000 złotych, jako bonus od trzech depozytów. Oprócz tego daje graczom darmowy zakład do 100 złotych. W jego ofercie jest także promocja „Gra bez podatku” dla trzech zdarzeń na kuponie. Gracze mogą także wybierać spośród bogatej oferty na piłkę nożną oraz NBA.